Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року № 265

Про затвердження технічної документації із землеустрою
щодо передачі земельної ділянки в постійне користування
дошкільному навчальному закладу «Грайлик» для
обслуговування будівель дитячого садочку
по вулиці Садовій, 39 в межах міста Здолбунів.

Розглянувши технічну документації із землеустрою розроблену Товариством з обмеженою відповідальністю „ Здолбунівзем ” щодо передачі земельної ділянки в постійне користування дошкільному навчальному закладу «Грайлик», для обслуговування будівель дитячого садочку по вулиці Садовій, 39 в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ статтями 12,92,122,123,125,126 Земельного Кодексу України, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічної документації щодо передачі земельної ділянки в постійне користування дошкільному навчальному закладу «Грайлик», для обслуговування будівель дитячого садочку по вулиці Садовій, 39 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель що обліковувалися за дитячим садочком «Грайлик».
2. Передати в постійне користування земельну ділянку загальною площею 5800 метрів квадратних ( 0.5800 гектара) дошкільному навчальному закладу «Грайлик», для обслуговування будівель дитячого садочку по вулиці Садовій, 39 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель що обліковувалися за дитячим садочком «Грайлик».
3. Спеціалісту землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.
4. Дошкільному навчальному закладу «Грайлик» земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням .
5. Дошкільному навчальному закладу «Грайлик» видати державний акт на право постійного користування на вказану земельну ділянку.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О.Ольшевський