Р І Ш Е Н Н Я
Від 10 жовтня 2010 року 

 

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ статтями 12, 125, 126 Земельного Кодексу України, розглянувши технічну документації із землеустрою розроблену Товариством з обмеженою відповідальністю „Здолбунівзем” щодо складання документів що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянці Намчук Галині Євгенівні по вулиці Шевченка, 42 в місті Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічної документації щодо складання документів що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянці Намчук Галині Євгенівні по вулиці Шевченка, 42 за рахунок земель що перебували у її власності.
2. Видати громадянці Намчук Галині Євгенівні яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Нова, 5 державний акт на право приватної власності на земельну ділянку площею 0.0714 гектара для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Шевченка, 42.
3. Спеціалісту землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.
4. При отримані нового державного акту на земельну ділянку, державний акт Серії РВ 01066 від 14 грудня 1998 року вважати недійсним.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О.Ольшевський