Р І Ш Е Н Н Я
Від 10 жовтня 2012 року

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, Земельного кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою розроблену Рівненською регіональною філією ДП « Центр державного земельного кадастру» щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділу громадянці Горбатюк Надії Миколаївні щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці Церковній, 4-б в межах міста Здолбунів в межах міста Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянці Горбатюк Надії Миколаївні щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці Церковній, 4-б в межах міста Здолбунів.

2. Громадянці Горбатюк Надії Миколаївні звернутися в Управління Держкомзему у Здолбунівському районі для вилучення державного акту Серія ЯМ № 965356 від 21.07.2012 року «На право власності на земельну ділянку громадянці Горбатюк Надії Миколаївні» для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Церковній, 4-б в межах міста Здолбунів.

3. Видати два державні акти на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Церковній, 4-б в межах міста Здолбунів, а саме:


Ділянка № 1 площею 0,0656гектара, громадянці Горбатюк Надії Миколаївні
Ділянка № 2 площею 0.0344 гектара, громадянці Горбатюк Надії Миколаївні;
4. Громадянці Горбатюк Надії Миколаївні земельні ділянки використовувати суворо за цільовим призначенням.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.


Міський голова І. О. Ольшевський