Р І Ш Е Н Н Я
Від 10 жовтня 2012 року 


Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою, розроблений рівненською регіональною філією державного підприємства» Центр державного земельного кадастру» щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу суб’єкту підприємницької діяльності Ковальчуку Володимиру Анатолійовичу та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування приміщення крамниці по вулиці Грушевського, 10\2, міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною
площею 0.026 гектара у власність шляхом викупу суб’єкту підприємницької діяльності Ковальчуку Володимиру Анатолійовичу для будівництва та обслуговування приміщення крамниці по вулиці Грушевського, 10\2, в місті Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що продається суб’єкту підприємницької діяльності Ковальчуку Володимиру Анатолійовичу для будівництва та обслуговування приміщення крамниці по вулиці Грушевського, 10\2,, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
3. Затвердити оціночну вартість земельної ділянки в сумі 16954 (шістнадцять тисяч дев’ятсот п’ятдесят чотири ) гривень на підставі експертної грошової оцінки (висновок експерта про оціночну вартість від 04.09.2012).
4. Продати земельну ділянку площею 260 квадратних метрів (0.026 га) за суму 16954 (шістнадцять тисяч дев’ятсот п’ятдесят чотири) гривень, суб’єкту підприємницької діяльності Ковальчуку Володимиру Анатолійовичу для будівництва та обслуговування приміщення крамниці по вулиці Грушевського, 10\2, в місті Здолбунів за рахунок земель запасу Здолбунівської міської ради .
5. Доручити міському голові в десятиденний термін укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки.
6. Суб’єкту підприємницької діяльності Ковальчуку Володимиру Анатолійовичу виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.
7. Суб’єкту підприємницької діяльності Ковальчуку Володимиру Анатолійовичу сплатити 100 % вартості земельної ділянки на протязі 3 (трьох) днів після підписання договору купівлі-продажу.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, та податкової політики (голова Броніч А.Й.), та заступника міського голови Палія О.О.
9. Хід виконання перевірити в листопаді 2012 року.
Міський голова І.О.Ольшевський