Р І Ш Е Н Н Я

Від 08 червня 2011 року 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою розроблену Науково-проектним приватним підприємством „ Рівнекомунпроект ” по інвентаризації земель для складання державних актів на право постійного користування земельними ділянками Державним територіально - галузевому об’єднанням « Львівська залізниця» для здійснення перевезень пасажирів та вантажів на території Здолбунівської міської ради, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ статтями 12,122,125,126 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою по інвентаризації земель для складання державних актів на право постійного користування земельними ділянками Державним територіально - галузевому об’єднанням «Львівська залізниця» для здійснення перевезень пасажирів та вантажів на території Здолбунівської міської ради.

2. Передати Державному територіально - галузевому об’єднанню «Львівська залізниця» земельну ділянку загальною площею 35,9468 гектара (359468 кв. м) в постійне користування , для здійснення перевезень пасажирів та вантажів на території Здолбунівської міської ради, за рахунок земель, що обліковуються за Державним територіально – галузевим об’єднанням «Львівська залізниця».

3.Спеціалісту землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.
4. Державному територіально - галузевому об’єднанню « Львівська залізниця» земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням .

5. Державному територіально - галузевому об’єднанню « Львівська залізниця» посвідчити право користування земельною ділянкою державним актом на право постійного користування.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І. Є.) та заступника міського голови Палія О.О.

7. Хід виконання перевірити в липні 2011 року.

Міський голова І. О.Ольшевський