Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року № 268

 

Про внесення змін в п.3 рішення Здолбунівської міської ради
№ 1688 від 12 травня 2010 року «Про затвердження проект
землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду
суб’єкту підприємницької діяльності Шур О. С. для
реконструкції нежитлових приміщень під швейне виробництво
по вулиці Міцкевича, 26 в межах міста Здолбунів.»

Розглянувши проект землеустрою розроблений Товариством з обмеженою відповідальністю « Земляприватінформ » із внесеними змінами до експлікації земель на кадастровому плані, враховуючи наказом Державного Комітету України із земельних ресурсів № 548 від 23.07.2010 року « Про затвердження класифікації видів цільового призначення, керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, Земельного кодексу України, Здолбунівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести змін в п.3 рішення Здолбунівської міської ради № 1688 від 12 травня 2010 року «Про затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду суб’єкту підприємницької діяльності Шур О. С. для реконструкції нежитлових приміщень під швейне виробництво по вулиці Міцкевича, 26 в межах міста Здолбунів.» а саме:

- орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земель міста.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, та податкової політики (голова Броніч А.Й.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський.