Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року

 

Відповідно до статей 12, 138, Земельного кодексу України, Тимчасового порядку продажу земельних ділянок або прав оренди на них із земель державної та комунальної власності на конкурентних засадах на території Рівненської області затвердженого рішенням обласної ради від 23.06.2009 року за № 1094, міська рада
В И Р І Ш И Л А :

1. Включити в перелік земельних ділянок що підлягають продажу права
оренди на земельному аукціоні земельну ділянку площею 0,0041 гектара, яка розташована в місті Здолбунів по вулиці Кутузова ( р-н бараків), передбачену для продажу права оренди суб’єктам підприємницької діяльності для встановлення об’єкту комерційного призначення на земельному аукціоні.
2. Дати дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.0041 гектара в оренду терміном на 5 (п’ять) років, шляхом проведення земельного аукціону по продажу права оренди суб’єктам підприємницької діяльності, для встановлення об’єкту комерційного призначення по Кутузова ( р-н бараків), в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, забудовані землі.
3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років шляхом проведення земельного аукціону по продажу права оренди замовити в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в червні 2012 року.

Міський голова І. О. Ольшевський