Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року 

 

Відповідно до статей 12, 138, Земельного кодексу України, Тимчасового порядку продажу земельних ділянок або прав оренди на них із земель державної та комунальної власності на конкурентних засадах на території Рівненської області затвердженого рішенням обласної ради від 23.061.2009 року за № 1094, міська рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Включити в перелік земельних ділянок що підлягають продажу права
оренди на земельному аукціоні земельну ділянку площею 0,70 гектара, яка розташована в місті Здолбунів по вулиці Фестивальна, передбачену для продажу права оренди суб’єктам підприємницької діяльності для будівництва багатоквартирного жилого будинку на земельному аукціоні.
2. Дати дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.70 гектара в оренду терміном на 5 (п’ять) років, шляхом проведення земельного аукціону по продажу права оренди суб’єктам підприємницької діяльності, для будівництва багатоквартирного жилого будинку по Фестивальна, в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років шляхом проведення земельного аукціону по продажу права оренди замовити в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в червні 2012 року.

Міський голова І. О. Ольшевський