Р І Ш Е Н Н Я

Від 18 грудня 2012 року

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком відчуження комунального майна територіальної громади міста Здолбунова, затвердженого рішенням Здолбунівської міської ради від 21 травня 2005 року №1383 та враховуючи рішення міської ради від 18.12.2012 року № «Про доповнення до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають відчуженню» та акт прийому-передачі, розглянувши заяву приватного підприємця Стаднікова В’ячеслава Сергійовича, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Здійснити віжчуження нежитлового вбудованого приміщення по вулиці Старицького, 7а в місті Здолбунів площею 56,0 м.кв. за експертною оцінкою, приватному підприємцю Стаднікову В’ячеславу Сергійовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Кармелюка, 32 квартира 2.
2. Доручити міському голові Ольшевському І.О. підписати договір купівлі-продажу вказаного майна.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування (голова Максимчук В.В.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський