Р І Ш Е Н Н Я


Від 18 грудня 2012 року


Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 124, 125 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву громадянина Донченка Миколи Гнатовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5
( п’ять ) років для будівництва індивідуального гаража по вулиці Стефановича, 1-а в межах міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл громадянину Донченку Миколі Гнатовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Гетьмана Мазепи, 20 квартира 25 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років орієнтовною площею 0,0030 гектара, для будівництва індивідуального гаража по вулиці Стефановича, 1-а в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянину Донченку Миколі Гнатовичу замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.01.2014.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський