Р І Ш Е Н Н Я


Від 18 грудня 2012 року

 
Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12 Земельного кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою, розроблену Приватним Підприємством «Рівне азимут» щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянам Попко Аллі Антонівні, Дроздовському Вадиму Юрійовичу, Дроздовській Катерині Кіндратівні, Нагорній Олені Юріївні та Нагорному Владиславу Сергійовичу щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці Незалежності, 56 в межах міста Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянам Попко Аллі Антонівні, Дроздовському Вадиму Юрійовичу, Дроздовській Катерині Кіндратівні, Нагорній Олені Юріївні та Нагорному Владиславу Сергійовичу щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці Незалежності, 56 в межах міста Здолбунів.
2. Громадянам Попко Аллі Антонівні, Дроздовському Вадиму Юрійовичу, Дроздовській Катерині Кіндратівні, Нагорній Олені Юріївні та Нагорному Владиславу Сергійовичу звернутися в Управління Державного земельного агентства у Здолбунівському районі для вилучення державного акта Серія ЯМ № 085095 зареєстрованого 27.07.2005за 010559600218 «На право власності на земельну ділянку громадянам Попко Аллі Антонівні, Дроздовському Вадиму Юрійовичу, Дроздовській Катерині Кіндратівні, Нагорній Олені Юріївні та Нагорному Владиславу Сергійовичу» для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Незалежності, 56 в межах міста Здолбунів.
3. Видати два державні акти на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Незалежності, 56 в межах міста Здолбунів, а саме:
Ділянка № 1 площею 0,0882 гектара, громадянам Попко Аллі Антонівні, Дроздовському Вадиму Юрійовичу, Дроздовській Катерині Кіндратівні, Нагорній Олені Юріївні та Нагорному Владиславу Сергійовичу;
Ділянка № 2 площею 0.0012 гектара, громадянам Попко Аллі Антонівні, Дроздовському Вадиму Юрійовичу, Дроздовській Катерині Кіндратівні, Нагорній Олені Юріївні та Нагорному Владиславу Сергійовичу.
4. Громадянам Попко Аллі Антонівні, Дроздовському Вадиму Юрійовичу, Дроздовській Катерині Кіндратівні, Нагорній Олені Юріївні та Нагорному Владиславу Сергійовичу земельні ділянки використовувати суворо за цільовим призначенням.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О. Ольшевський