Р І Ш Е Н Н Я

Від 18 грудня 2012 року


Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтями 12, 124 Земельного кодексу України, ч. 2 статті 25 Закону України „ Про землеустрій ” та розглянувши заяву громадян Ярощук Галини Василівни та Сиротюк Оксани Михайлівни про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування будівлі кафе по вулиці Івана Гончара, 19-а, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл громадянці Ярощук Галині Василівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Максися, 31 та громадянці Сиротюк Оксані Михайлівні, яка проживає в місті Рівне по вулиці Данила Галицького, 3 квартира 139, на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0400 гектара ( 400 метрів квадратних) в оренду терміном на 5 (п’ять) років для обслуговування будівлі кафе по вулиці Івана Гончара, 19-а за рахунок земель житлової та громадської забудови.
2. Громадянам Ярощук Галині Василівні та Сиротюк Оксані Михайлівні замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.01.2014.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2013 року.

Міський голова І. О. Ольшевський