Р І Ш Е Н Н Я
Від 18 грудня 2012 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 42, 116, 122 Земельного Кодексу України та розглянувши лист Комунального підприємства Міське будинкоуправління про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для обслуговування нежитлових будованих приміщень на території міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Комунальному підприємству Міське будинкоуправління на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для обслуговування нежитлових будованих приміщень на території міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, з них:
- орієнтовною площею 0,01 гектара по вулиці Старицького, 7-а;
- орієнтовною площею 0,0150 гектара по вулиці Віли, 1 будинок 7.
2. Комунальному підприємству Міське будинкоуправління замовити проект відведення земельних ділянок в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський