Р І Ш Е Н Н Я
Від 18 грудня 2012 року


Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою, розроблений Рівненською регіональною філією дочірнього підприємства «Центр державного земельного кадастру» щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу Товариству з обмеженою відповідальністю «Форвард» та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування автозаправної станції по вулиці 8 Березня,60 , міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 1,2236 гектара у власність шляхом викупу Товариству з обмеженою відповідальністю «Форвард» для обслуговування автозаправної станції по вулиці 8 Березня,60, в місті Здолбунів за рахунок земель Приватного Підприємства « Форвард».
2. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що продається Товариству з обмеженою відповідальністю «Форвард» для обслуговування автозаправної стації по вулиці 8 Березня, 60, за рахунок земель за рахунок земель Приватного Підприємства «Форвард».
3. Затвердити оціночну вартість земельної ділянки в сумі 367 265 грн. (триста шістдесят сім тисяч двісті шістдесят п’ять гривень) на підставі експертної грошової оцінки.
4. Продати земельну ділянку площею 1,2236 гектара /12236 квадратних метрів/ за суму 367 265 грн. (триста шістдесят сім тисяч двісті шістдесят п’ять гривень) на підставі експертної грошової оцінки, Товариству з обмеженою відповідальністю
«Форвард» для обслуговування автозаправної стації по вулиці 8 Березня, 60, за рахунок земель приватного підприємства «Форвард».
5. Доручити міському голові в десятиденний термін укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки.
6. Товариству з обмеженою відповідальністю «Форвард» виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.
7. Товариству з обмеженою відповідальністю «Форвард» сплатити 100 % вартості земельної ділянки протягом 3 ( трьох) днів після підписання договору купівлі-продажу.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, та податкової політики (голова Броніч А.Й.), та заступника міського голови Палія О.О.
9. Хід виконання перевірити в лютому 2013 року.


Міський голова І.О.Ольшевський