Р І Ш Е Н Н Я

Від 18 грудня 2012 року

Керуючись пунктом 5.1 статті 288 Податкового Кодексу України, статтею 21 Закону України «Про оренду землі», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12 Земельного Кодексу України, розглянувши клопотання Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про зменшення розмірів орендної плати за земельну ділянку по вулиці Грушевського, 25, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 01.01.2013 по 31.12.2013 орендну плату за
користування земельною ділянкою, що була надана Рівненському обласному
відділенню Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності для обслуговування частини не житлового приміщення по вулиці Грушевського, 25, в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки земель міста .
2. Рівненському обласному відділенню Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки та провести його державну реєстрацію згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О. Ольшевський