Р І Ш Е Н Н Я
Від 20 березня 2013 року

 
Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Рівненської дирекції про функціонування відділення поштового зв’язку №1 по вулиці Л.Українки, 4 в місті Здолбунів, взявши до уваги роз’яснення регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській області, Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації від 06.09.2011 №РВ 14311038145, на виконання рішення Здолбунівської міської ради від 21.12.2011 №368 «Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Здолбунів житлового будинку по вулиці Л.Українки,4 міста Здолбунів, який знаходиться на балансі відкритого акціонерного товариства «Здолбунівський завод будівельних матеріалів» та належить регіональному відділенню Фонду Держмайна України у Рівненській області», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Пункт 1 рішення від 14.03.2012 №452 «Про згоду на передачу житлового будинку по вулиці Л.Українки, 4, який знаходиться у власності територіальної громади міста Здолбунів з балансу комунального підприємства «Міське будинкоуправління» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ТЕМП» викласти у такій редакції:
- дати згоду на передачу житлового будинку по вулиці Л.Українки,4, який знаходиться у власності територіальної громади міста Здолбунів з балансу комунального підприємства «Міське будинкоуправління» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ТЕМП» окрім вбудованого нежитлового виробничого приміщення площею 47,8 м.кв..
2. Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління»:
- залишити на балансі вбудоване нежитлове виробниче приміщення площею 47,8 м.кв. балансовою вартістю 113016 грн. (згідно довідки Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Рівненської дирекції) по вулиці Л.Українки, 4 в місті Здолбунів.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Палія О.О. та на постійну депутатську комісію з управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування (голова Максимчук В.В.), а організацію його виконання на начальника комунального підприємства «Міське будинкоуправління» Габрук В.А.

Міський голова І. Ольшевський