Р І Ш Е Н Н Я
Від 20 березня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, статтею 12 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Скасувати:
1.1. Рішення міської ради від 22 травня 2003 року № 380 «Про передачу земельних ділянок у власність» в частині передачі земельної ділянки у власність Мартинюку Богдану Анатолійовичу, у зв’язку з невідповідністю до вимог чинного законодавства.
1.2. Рішення міської ради від 08 червня 2011 року № 205 «Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою по складанню державного акту на земельні ділянки для обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд на території міста Здолбунів» в частині надання дозволу громадянину Баратинському Олександру Петровичу, у зв’язку зі смертю.
1.3. Рішення міської ради від 05 жовтня 2011 року № 303 «Про затвердження проектів відведення та технічних документацій із землеустрою по складанню державних актів на право власності на земельні ділянки та передачу земельних ділянок у власність» в частині передачі земельної ділянки у власність громадянину Баратинському Олександру Петровичу, у зв’язку зі смертю.
1.4. Рішення міської ради від 20 червня 2007 року № 456 «Про надання дозволу громадянам. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо передачі земельної ділянки у спільну часткову власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд » в частині надання дозволу громадянам Климентієвій Неонілі Олексіївні, Грабар Ніні Олексіївні та Грабар Аллі Віталіївні, у зв’язку зі смертю одного із співвласників, , а саме - Климентієвої Неоніли Олексіївни.
1.5. Рішення міської ради від 10 жовтня 2007 року № 532 «Про передачу земельних ділянок у приватну власність» в частині передачі земельної ділянки у власність громадянам Климентієвій Неонілі Олексіївні, Грабар Ніні Олексіївні та Грабар Аллі Віталіївні, у зв’язку зі смертю одного із співвласників, , а саме - Климентієвої Неоніли Олексіївни.

Міський голова І. О.Ольшевський