Р І Ш Е Н Н Я
Від 20 березня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статями 12, 124, 125, 126 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву громадянки Скорої Валентини Несторівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 років для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Коцюбинського, 9 квартира 1 в межах міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянці Скорій Валентині Несторівні, яка проживає в селі П’ятигори по вулиці Шляхова, 44 на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 років орієнтовною площею 0,03 гектара для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Коцюбинського, 9 квартира 1 в межах міста Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.
2. Громадянці Скорій Валентині Несторівні, замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в березні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.