Р І Ш Е Н Н Я
Від 20 березня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 116, 118, 121 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву громадянки Ковальчук Наталії Миколаївни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вулиці Максися, 2 в межах міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянці Ковальчук Наталії Миколаївні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Максися, 2 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0350 гектара, для ведення особистого селянського господарства по вулиці Максися, 2 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.
2. Громадянці Ковальчук Наталії Миколаївні замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в березні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.