Р І Ш Е Н Н Я
Від 20 березня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 116, 122 Земельного Кодексу України та розглянувши клопотання Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування приміщення по вулиці Шкільна, 1 в місті Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Здолбунівському районному центру творчості дітей та юнацтва на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1836 метрів квадратних ( 0,1836 ) гектара у постійне користування для обслуговування приміщення по вулиці Шкільна, 1 в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.
2. Здолбунівському районному центру творчості дітей та юнацтва замовити проект відведення земельних ділянок в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в березні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський