Р І Ш Е Н Н Я
Від 20 березня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно рішення Здолбунівської районної ради від 25.07.2012 № 358 « Про хід виконання програми підготовки та відзначення двохсотріччя з дня народження Т. Г. Шевченка», спільного наказу Державного комітету України з будівництва та архітектури Міністерства культури і мистецтва України від 30 листопада 2004 року № 231/806 « Про затвердження Порядку спорудження (створення ) пам’ятників і монументів», розглянувши лист заступника голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 26.10.2012 № 208-02/9-1 щодо виділення земельної ділянки для будівництва пам’ятника Т. Г. Шевченку, міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл Здолбунівській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування орієнтовною площею 0,003 гектара для будівництва пам’ятника Т. Г. Шевченку в районі перехрестя вулиць Шкільна – Шевченка (біля Будинку Побуту) в місті Здолбунові за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.
2. Здолбунівській міській раді замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Міському голові до 01.05.2013 створити комісію по вибору місця розташування пам’ятника Т. Г. Шевченку в районі відведеної земельної ділянки.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в березні 2014 року.

Міський голова І.О. Ольшевський