Р І Ш Е Н Н Я
Від 20 березня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, спільного наказу Державного комітету України з будівництва та архітектури Міністерства культури і мистецтва України від 30 листопада 2004 року № 231/806 «Про затвердження Порядку спорудження (створення) пам’ятників і монументів», розглянувши доручення першого заступника голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 16.01.2013 № 6-02/9-1 щодо спорудження пам’ятного знаку присвяченого героям ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС , міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл Здолбунівській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування орієнтовною площею 0,003 гектара для будівництва пам’ятного знаку присвяченого героям ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС в районі перехрестя вулиць Богдана Хмельницького та Незалежності в місті Здолбунові за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.
2. Здолбунівській міській раді, замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Міському голові до 01.05.2013 створити комісію по вибору ескізного проекту та місця розташування пам’ятного знаку присвяченого героям ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС в районі виділеної земельної ділянки.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в березні 2014 року.

Міський голова І.О. Ольшевський