Р І Ш Е Н Н Я
Від 20 березня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статями 12,116,120,125,126,127,128 Земельного кодексу України зі змінами і доповненнями , розглянувши клопотання суб’єкта підприємницької діяльності Шеметовської Лариси Геннадіївні про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу, враховуючи, що на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна, що перебуває у приватній власності, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Включити земельні ділянки до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу:
- земельну ділянку загальною площею 160 метрів квадратних (0,0160 га. ) по проспект Цементників,12 (кадастровий номер 5622610100:00:001:0260), що надавалася суб’єкту підприємницької діяльності Шеметовській Ларисі Геннадіївні, що проживає м. Здолбунів вул. Заводська, 10 квартира 7 для будівництва та обслуговування магазину.
2. Суб’єкту підприємницької діяльності Шеметовській Ларисі Геннадіївні сплатити авансовий платіж за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки в розмірі 2 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.
3. Дати згоду суб’єктам підприємницької діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок в ліцензованих організаціях.
4. Протягом 10 днів після надходження коштів ( авансових платежів за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок ) від суб’єктів підприємницької діяльності замовити відповідний звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
Міський голова І. О. Ольшевський