Р І Ш Е Н Н Я


Від 05 червня 2013 року

Керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, розглянувши звернення депутата міської ради Чернецького В.З., відповідно до статті 11 Закону України “ Про засади внутрішньої та зовнішньої політики України “, Указів Президента України від 19.04.2003 №339/2003 “ Про День Європи ”, від 12.03.2013 №127/2013 “ Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12.03.2013 року “ Про невідкладні заходи щодо європейської інтеграції України “, враховуючи стратегічний курс України на євроінтеграцію, з метою формування у мешканців та гостей міста громадської думки про майбутнє нашої держави в Європейській сім`ї народів, виховання європейських цінностей, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Визначити місце розташування флагштоку з прапором Європейського Союзу поряд з Державним прапором України по вулиці Шкільній поблизу Будинку побуту в місті Здолбунові.
2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій міста використовувати прапор Європейського Союзу поряд з Державним прапором України у дні державних свят та під час проведення міжнародних заходів.
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та податкової політики (голова Броніч А.Й.) , а організацію виконання - на заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О. Ольшевський.