Р І Ш Е Н Н Я


Від 05 червня 2013 року


Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, Земельного кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою розроблену Приватним підприємством « Рівне Азимут» щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянам Матвійчук Тетяні Вікторівні, Матвійчуку Сергію Олександровичу та Матвійчуку Валерію Олександровичу, поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці Грушевського, 46 в межах міста Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо поділу земельної ділянки, яка належить громадянам Матвійчук Тетяні Вікторівні, Матвійчуку Сергію Олександровичу та Матвійчуку Валерію Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вулиці Грушевського, 46 в межах міста Здолбунів.
2. Видати два свідоцтва про право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Грушевського, 46 в межах міста Здолбунів, а саме:
Ділянка № 1 кадастровий номер 5622610100:00:010:0299 загальною площею 0,0618 гектара, громадянам Матвійчук Тетяні Вікторівні, Матвійчуку Сергію Олександровичу ;
Ділянка № 2 кадастровий номер 5622610100:00:010:0300 загальною площею 0,0382 гектара, громадянину Матвійчуку Валерію Олександровичу .
3. З моменту отримання свідоцтв про право власності на земельні ділянки громадянами Матвійчук Тетяною Вікторівною, Матвійчуком Сергієм Олександровичем та Матвійчуком Валерієм Олександровичем, державний акт Серія ЯМ № 190325 від 11.12.2012 року «На право власності на земельну ділянку громадянці Матвійчук Тетяні Вікторівні» для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Грушевського, 46 в межах міста Здолбунів вважати таким , що втратив чинність.
4. Громадянам Матвійчук Тетяні Вікторівні, Матвійчуку Сергію Олександровичу та Матвійчуку Валерію Олександровичу земельні ділянки використовувати суворо за цільовим призначенням.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О. Ольшевський