Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 червня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ , статтями 12,124 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та, розглянувши заяву громадянки Тембіковської Марії Лівонівни про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для укладання договору оренди на земельну ділянку терміном на 5 років по вулиці Грушевського, 25 в межах міста Здолбунів, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл громадянці Тембіковській Марії Лівонівні, яка проживає в місті Здолбунові по вулиці У. Самчука, 3 на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для укладання договору оренди на земельну ділянку, ідеальна частка якої складає 0.0326 гектара, терміном на 5(п’ять) років для будівництва та обслуговування частини комерційного об’єкту (частина приміщення ресторану) по вулиці Грушевського, 25 в межах міста Здолбунова за рахунок орендованих земель суб’єкта підприємницької діяльності Тембіковського Євстафія Тимофійовича ( договір оренди № 562260004001877 від 05.01.2012 року).
2. Громадянці Тембіковській Марії Лівонівні замовити технічну документацію із землеустрою по укладанню договору оренди на земельну ділянку в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2014 року.


Міський голова І.О.Ольшевський.