Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 червня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ , статтями 12, 92, 122, 123, 125, 126 Земельного Кодексу України та розглянувши клопотання Комунального підприємства « Здолбунівське » про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування кладовищ в межах міста Здолбунова, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл Комунальному підприємству « Здолбунівське» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 13,0 гектара для обслуговування кладовищ в межах міста Здолбунів в межах міста Здолбунова, а саме :
- по вулиці 8 Березня 0,15 гектара;
- по вулиці Тихій 1,93 гектара;
- по вулиці Коперника 7,4 гектара;
- по вулиці Віли І 3,4 гектара;
- по вулиці Драгоманова 0,12 гектара.
за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.
2. Комунальному підприємству « Здолбунівське » замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.