Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 червня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 124 Земельного кодексу України, частиною 2 статті 25 Закону України „ Про землеустрій ”, Законом України « Про оренду землі», розглянувши клопотання арбітражного керуючого Тихончук Лесі Хотіївни , що є ліквідатором на підставі рішення Господарського суду Рівненської області по справі № 5019/1475/11 від 27.11.2012 року Відкритого акціонерного товариства «Здолбунівський завод продовольчих товарів», про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 2 (два) роки для обслуговування частини майнового комплексу по вулиці Щепкіна, 13 та цеху порошків по вулиці Старомильська, 25 в місті Здолбунові , міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл арбітражному керуючому Тихончук Лесі Хотіївні, що є ліквідатором Відкритого акціонерного товариства« Здолбунівський завод продовольчих товарів», на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 1,15 гектара (11500 метрів квадратних) в оренду терміном на 2 ( два ) роки для обслуговування частини майнового комплексу по вулиці Щепкіна, 13 та цеху порошків по вулиці Старомильська, 25 в місті Здолбунові за рахунок земель що перебували у постійному користуванні Відкритого акціонерного товариства «Здолбунівський завод продовольчих товарів».
2. Арбітражному керуючому Тихончук Лесі Хотіївні , що є ліквідатором Відкритого акціонерного товариства « Здолбунівський завод продовольчих товарів», замовити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.06.2014.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2014 року.

Міський голова І. О. Ольшевський