Р І Ш Е Н Н Я


Від 14 серпня 2013 року


Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,122,123,124 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву Виробничо-заготівельно-торгового підприємства та Товариства з обмеженою відповідальністю «Ольвія» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди терміном на 5 років для обслуговування приміщення по вулиці Богдана Хмельницького, 8 в межах міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл Виробничо заготівельно-торговому підприємству ( інд. код. 25322118 ) та Товариству з обмеженою відповідальністю « Ольвія », (інд. код. 21081971) на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 років орієнтовною площею 0,1468 гектара 1468 метрів квадратних для обслуговування приміщення по вулиці Богдана Хмельницького, 8 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Виробничо заготівельно-торговому підприємству та Товариству з обмеженою відповідальністю « Ольвія », замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Рішення Здолбунівської міської ради № 1573 від 17.02.2010 року «Про надання дозволу Виробничо-заготівельно-торговому підприємству та Товариству з обмеженою відповідальністю « Ольвія » на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди терміном на 5 років для обслуговування приміщення по вулиці Богдана Хмельницького, 8 в межах міста Здолбунів та рішення Здолбунівської міської ради № 486 від 14.03.2012 року «Про продовження терміну дії рішення № 1573 від 17.02.2010 року «Про надання дозволу Виробничо-заготівельно-торговому підприємству та Товариству з обмеженою відповідальністю « Ольвія » на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди терміном на 5 років для обслуговування приміщення по вулиці Богдана Хмельницького, 8 в межах міста Здолбунів» вважати такими що втратили чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в вересні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.