Р І Ш Е Н Н Я


від 14 серпня 2013 року


Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,122,123,124 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Приват» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у приватну власність для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Кутузова, 18 в межах міста Здолбунова, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Приват » (Інд. код. 36891102) на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у приватну власність орієнтовною площею 0,21 гектара, для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Кутузова, 18 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку « Приват », замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Рішення Здолбунівської міської ради № 1575 від 17.02.2010 року «Про затвердження матеріалів вибору місця розташування земельної ділянки та надання дозволу Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку « Приват » на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Кутузова, 18 в межах міста Здолбунів та рішення Здолбунівської міської ради № 400 від 21.12.2011 року «Про продовження терміну дії рішення № 1575 від 17.02.2010 року «Про затвердження матеріалів вибору місця розташування земельної ділянки та надання дозволу Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Приват» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Кутузова, 18 в межах міста Здолбунова» вважати такими що втратили чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в вересні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.