Р І Ш Е Н Н Я

Від 09 жовтня 2013 року

Керуючись статтями 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 22, 81, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», а також розглянувши заяву громадянина Росії Федорука Олега Георгійовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 років для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Шевченка, 94 в межах міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянину Росії Федоруку Олегу Георгійовичу, який проживає в місті Онега Архангельської області по вулиці Матросова, 25 квартира 1 на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 років орієнтовною площею 0,0778 гектара для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Шевченка, 94 в межах міста Здолбунова, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.
2. Громадянину Федоруку Олегу Георгійовичу замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в листопаді 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський