Р І Ш Е Н Н Я
Від 09 жовтня 2013 року

Керуючись статтями 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 22, 81, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», а також розглянувши заяву громадянки Климчук Оксани Петрівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Полярна, 9 в межах міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл громадянці Климчук Оксані Петрівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Полярна, 9 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років орієнтовною площею 0,01 гектара для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Полярна, 9 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.
2. Громадянці Климчук Оксані Петрівні, замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в листопаді 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський