Р І Ш Е Н Н Я

Від 09 жовтня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянки Дацюк Людмили Василівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування будівлі торгівлі (приміщення торгівельного павільйону) по вулиці Б. Хмельницького,25 в місті Здолбунові у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл громадянці Дацюк Людмилі Василівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Шевченка, 190 на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування будівлі торгівлі (приміщення торгівельного павільйону) по вулиці Б. Хмельницького,25 в місті Здолбунові, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови міста Здолбунові, а також розроблення експертної грошової оцінки земельної ділянки, орієнтовною площею 0.02 гектара.
2. Проект землеустрою та експертну грошову оцінку земельної ділянки розробити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на затвердження та розгляд чергової сесії міської ради до 01.10.2014.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський