Р І Ш Е Н Н Я

Від 09 жовтня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12 Земельного кодексу України та, враховуючи класифікацію видів цільового призначення земель затвердженого наказом Державного комітету України із земельних ресурсів № 548 від 23 липня 2010 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни в п.1 рішення Здолбунівської міської ради №627 від 10.10.2012 «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду шляхом проведення земельного аукціону по продажу права оренди суб’єктам підприємницької діяльності для будівництва об’єкту комерційного призначення зблокованого з автобусною зупинкою по вулиці С. Бандери, 53 в місті Здолбунів, та викласти його в наступній редакції:
- дати дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.003 гектара в оренду терміном на 5 (п’ять) років шляхом проведення земельного аукціону по продажу права оренди суб’єктам підприємницької діяльності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для будівництва об’єкту комерційного призначення зблокованого з автобусною зупинкою) по вулиці С. Бандери, 53, в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, забудовані землі, землі змішаного використання.
2. Пункт 3 виключити з даного рішення.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О. Ольшевський