Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 листопада 2013 року

 
Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 93, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо передачі земельної ділянки в оренду терміном на 5 років Товариству з обмеженою відповідальністю «Лювада» для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вулиці Гетьмана Полуботка, 2 в межах міста Здолбунова розроблений приватним підприємством «Рівнеелітзем», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо передачі земельної ділянки (кадастровий номер 5622610100:00:008:0102) загальною площею 1000 квадратних метрів (0.10 гектара) в оренду терміном на 5 (п’ять) років Товариству з обмеженою відповідальністю «Лювада » для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вулиці Гетьмана Полуботка, 2 в межах міста Здолбунова за рахунок земель, що перебувають в оренді Дочірнього підприємства торгового дому «Будівельник» АВКТ ВТ «Здолбунівський завод залізобетонних конструкцій» .
2. Передати Товариству з обмеженою відповідальністю «Лювада» земельну ділянку (кадастровий номер 5622610100:00:008:0102) загальною площею 1000 квадратних метрів (0.10гектара) в оренду терміном на 5(п’ять) для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вулиці Гетьмана Полуботка, 2 в межах міста Здолбунова за рахунок земель, що перебувають в оренді Дочірнього підприємства торгового дому «Будівельник» АВКТ ВТ «Здолбунівський завод залізобетонних конструкцій».
3. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 5 % від нормативної грошової оцінки земель міста.
4. Товариству з обмеженою відповідальністю «Лювада» в місячний термін укласти договір на оренду земельної ділянки з міською радою та провести його державну реєстрацію.
5. Встановити, що плата за використання орендованої земельної ділянки сплачується з моменту прийняття даного рішення.
6. Товариству з обмеженою відповідальністю «Лювада» земельну ділянку використовувати суворо за цільовим призначенням .
7. Спеціалісту-землевпоряднику внести зміни в земельно-облікову документацію.
8. Хід виконання перевірити в січні 2014 року.

Міський голова І. Ольшевський