Р І Ш Е Н Н Я

Від 18 грудня 2013 року

Керуючись статтею 21 Закону України «Про оренду землі», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12 Земельного кодексу України, розглянувши заяву приватного підприємства «Зоря» про зменшення розмірів орендної плати за земельну ділянку, що була надана для обслуговування готельного комплексу «Зоря», зважаючи на активну участь даного приватного підприємства у заходах по благоустрою міста, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 01.01.2014 по 31.12.2014 орендну плату за користування земельною ділянкою, що була надана приватному підприємству «Зоря» для обслуговування готельного комплексу «Зоря» по вулиці Грушевського, 25 в розмірі 5% від нормативної грошової оцінки земель міста.
2. Керівнику приватного підприємства «Зоря» укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки та провести його державну реєстрацію згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, та податкової політики (голова Броніч А.Й.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О. Ольшевський