Р І Ш Е Н Н Я
Від 18 грудня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і статтями 12, 42, 116, 120, 124, 125, 126 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі», розглянувши заяву громадянки Мартинюк Ольги Іванівни про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки (на місцевості) щодо передачі земельної ділянки в оренду терміном на 3 (три) роки до 1.01.2016 року, для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування (для обслуговування кіоску «Ремонт Взуття ») по вулиці Ясна в межах міста Здолбунова, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянці Мартинюк Ользі Іванівні (спадкоємцю), яка проживає в селі Глинськ по вулиці Дубенщина, 22 на розроблення технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки (на місцевості) щодо передачі земельної ділянки загальною площею 136 квадратних метрів (0.0136) гектара в оренду терміном на 3 (три) роки до 1.01.2016 року, для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування (для обслуговування кіоску «Ремонт Взуття ») по вулиці Ясна в межах міста Здолбунова, за рахунок земель що перебували в оренді померлого Мартинюка Анатолія Євгеновича.
2. Громадянці Мартинюк Ользі Іванівні замовити технічну документацію в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський