Р І Ш Е Н Н Я
Від 18 грудня 2013 року


Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і статтями 12, 42, 116, 120, 124, 125, 126 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі», розглянувши клопотання Закритого акціонерного товариства «Здолбунівсервіс» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (обслуговування будинку побуту) по вулиці Шкільна, 30-а в межах міста Здолбунова, міська рада
ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Закритому акціонерному товариству «Здолбунівсервіс» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 1856 метрів квадратних (0.1856) гектара в оренду терміном на 25 років для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для обслуговування будинку побуту) по вулиці Шкільна, 30-а, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Закритому акціонерному товариству «Здолбунівсервіс» замовити проект землеустрою в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський