Р І Ш Е Н Н Я
Від 25 грудня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 36 Земельного кодексу України, статтею 27 Закону України «Про оренду землі» та розглянувши клопотання Районної організації ветеранів війни та праці про продовження дію договору оренди на земельну ділянку для ведення колективного городництва в районі вулиць Симона Петлюри – Івана Богуна, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Продовжити Районній організації ветеранів війни та праці дію договору оренди терміном на 1 ( один) рік на земельну ділянку загальною площею 2,8 гектара для ведення колективного городництва в районі вулиць Симона Петлюри – Івана Богуна, до 01.01.2015 року відповідно до договору № 87-95-ГТК від 27.02.2005 року .
2. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земель міста.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.

Міський голова І.О.Ольшевський.