Р І Ш Е Н Н Я

Від 16 березня 2011 року № 113

Розглянувши депутатські запити депутатів Здолбунівської районної ради Буздигана О.М. та міської ради Шевченка М.О. про припинення вбивства собак курарським методом в денний час, виділення земельної ділянки для створення міського притулку для бездомних собак в місті Здолбунові та керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43,49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Направити депутатські запити депутатів Здолбунівської районної ради Буздигана О.М. та міської ради Шевченка М.О. на розгляд апарату управління міської ради.
2. Про результати розгляду зазначених депутатських запитів інформувати міську раду та депутатів Буздигана О.М., Шевченка М.О. на черговій сесії Здолбунівської міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань депутатської діяльності, етики, освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики та охорони громадського порядку (голова Шевченко М.О.) та використання земельних ресурсів і охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.).


Міський голова І.О.Ольшевський