Р І Ш Е Н Н Я

Від 17 грудня 2014 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 120,123,141 Земельного кодексу України,розглянувши клопотання Публічного акціонерного товариства Акціонерний комерційний банк «Індустріалбанк» про надання дозволу на оформлення права користування земельною ділянкою по вулиці Щепкіна, 13 для обслуговування цілісного майнового комплексу заводу продовольчих товарів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл Публічному акціонерному товариству Акціонерний комерційний банк «Індустріалбанк» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 2,6455 га для обслуговування цілісного майнового комплексу заводу продовольчих товарів по вулиці Щепкіна,13 за рахунок земель ВАТ „ Здолбунівський завод продовольчих товарів»
2. Публічному акціонерному товариству Акціонерний комерційний банк «Індустріалбанк» проект землеустрою розробити в одній із землевпорядних організацій та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.06.2015 року.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та тимчасово виконуючого обов’язки заступника міського голови Якубчика О.П.
4. Хід виконання перевірити в червні 2015 року.

Міський голова І. Ольшевський.