Р І Ш Е Н Н Я

Від 05 жовтня 2011 року 

 

Розглянувши заяву приватного підприємця Симонович Ю.В. щодо встановлення розміру ставок для виду діяльності: виготовлення деревинного вугілля, враховуючи рішення міської ради № 285 від 21.03.07 «Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб -суб’ктів підприємницької діяльності» , керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Указом Президента України № 746/99 від 28.06.1999 року «Про внесення змін до Указу Президента України від 03.07.1998 року №727 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Схвалити проект рішення про доповнення переліку ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб встановлений, Здолбунівською міською радою, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, таким видом діяльності :
52.25.0. роздрібна торгівля алкогольними та іншими напоями;
55.40.0. діяльність барів
та затвердити розмір ставок в сумі 200 гривень.
2. Проект рішення оприлюднити в засобах масової інформації та протягом місяця розглянути пропозиції щодо розміру ставок єдиного податку, які будуть надходити на адресу Здолбунівської міської ради після оприлюднення.
3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів та податкової політики (голова Броніч А.Й.), а організацію його виконання на завідуючу загальним відділом Євтушок Л.Т.

Міський голова І.О.Ольшевський