Р І Ш Е Н Н Я
від 16 березня 2016  року
Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128, 134 Земельного кодексу України, розглянувши заяву  громадянина  Єфімова Андрія Георгійовича на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води по вулиці Шкільна (біля магазину «Смак»)  в місті Здолбунів, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл громадянину  Єфімову Андрію Георгійовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Лесі Українки, 4а квартира 81  на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, а також експертної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 0,0014 гектара, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання , очищення та розподілення води по вулиці Шкільна (біля магазину «Смак»)  в місті Здолбунів, за рахунок  земель запасу житлової та громадської забудови міста.
2. Громадянину  Єфімову Андрію Георгійовичу проект землеустрою та експертну грошову оцінку земельної ділянки розробити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на затвердження та розгляд чергової сесії міської ради. 
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова  Українець А.Ю.). 
4. Хід виконання перевірити в вересні 2016 року.
Міський голова                                 І.О.Ольшевський