Р І Ш Е Н Н Я

від 05 жовтня 2011 року №297

 

Про згоду на передачу у комунальну
власність територіальної громади
міста 59 квартир в будинку по вулиці
Коперніка, 65 міста Здолбунів Рівненської
області, які належать на праві власності
державі та знаходяться у господарському віданні
державної іпотечної установи

 

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.2011 № 855 «Деякі питання передачі квартир, придбаних Державною іпотечною установою», міська рада:

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати згоду на передачу у комунальну власність територіальної громади міста 59 квартир в будинку по вулиці Коперніка, 65 міста Здолбунів Рівненської області, які належать на праві власності державі та знаходяться у господарському віданні державної іпотечної установи /згідно з додатком/.
2. Доручити комісії, утвореній розпорядженням міського голови від 08.09.2011 № 149-р «Про утворення комісії з питань безоплатної передачі квартир, що придбані Державною іпотечною установою по вулиці Коперніка, 65 міста Здолбунів Рівненської області здійснити прийом-передачу 59 квартир у будинку по вулиці Коперніка, 65 міста Здолбунів Рівненської області згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою , житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування (голова Максимчук В.В.), а організацію його виконання - на заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський