Р І Ш Е Н Н Я

Від 05 жовтня 2011 року № 311

 

Про надання дозволу Релігійній громаді Свято-Казанської
парафії Рівненської Єпархії Української православної церкви
міста Здолбунів на розроблення технічної документації із
землеустрою щодо надання земельної ділянки в постійне
користування для будівництва і обслуговування церкви на
перехресті вулиці Шевченка та вулиці Паркова та будівництва і
обслуговування недільної школи, житлового будинку культової
особи господарських будівель і споруд по вулиці Шевченка, 260

 

Розглянувши клопотання Релігійної громади Свято-Казанської парафії Рівненської Єпархії Української православної церкви міста Здолбунів, про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо надання земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування церкви на перехресті вул. Шевченка та вул. Паркова та будівництва і обслуговування недільної школи, житлового будинку культової особи господарських будівель і споруд по вул. Шевченка, 260, та керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,92,123 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл Релігійній громаді Свято-Казанської парафії Рівненської Єпархії Української православної церкви міста Здолбунів (Інд. код 36852037 ) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо надання земельної ділянки площею 0,6850 га. в постійне користування, в тому числі:

- земельну ділянку площею 0, 5806 га. для будівництва і обслуговування церкви на перехресті вул. Шевченка та вул. Паркова

- земельну ділянку площею 0, 1044 га. будівництва і обслуговування недільної школи, житлового будинку культової особи господарських будівель і споруд по вул. Шевченка, 260, за рахунок орендованих земель Релігійної організації Свято-Катеринівської парафії Рівненській Єпархії Українській православній церкві.

2.Технічну документацію замовити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради .

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

5. Хід виконання перевірити в жовтні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.