Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 жовтня 2011 року 

 

Розглянувши проект землеустрою розроблений Державним підприємством «Центр Державного земельного кадастру » щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 2 ( два ) роки громадянці Намчук Олені Миколаївні для сінокосіння по вулиці Міцкевича в межах міста Здолбунів, керуючись статтями 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,22,34,93,124,125,126, Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 4000 квадратних метрів (0.4000 гектара) в оренду терміном на 2 ( два ) роки громадянці Намчук Олені Миколаївні для сінокосіння по вулиці Міцкевича в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення ( сільськогосподарські угіддя сіножать)
2. Передати земельну ділянку загальною площею 4000 квадратних метрів (0.4000 гектара) в оренду терміном на 2 ( два ) роки громадянці Намчук Олені Миколаївні для сінокосіння по вулиці Міцкевича в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення (сільськогосподарські угіддя сіножать)
3. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земель міста.
4. Громадянці Намчук Олені Миколаївні в місячний термін укласти договір на оренду земельної ділянки з міською радою та провести його державну реєстрацію.
5. Встановити , що плата за використання орендованої земельної ділянки сплачується з моменту прийняття даного рішення.
6. Громадянці Намчук Олені Миколаївні земельну ділянку використовувати суворо за цільовим призначенням .
7. Спеціалісту – землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
9. Хід виконання перевірити в листопаді 2011 року.


Міський голова І. О. Ольшевський