Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 жовтня 2011 року 

 

Розглянувши заяву громадянки Москалюк Юлії Василівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вулиці Шевченка, 1 в межах міста Здолбунів, враховуючи генеральний план перспективного розвитку міста, затвердженого рішенням міської ради № 29 від 18.09.1998 року, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:


1. Перенести розгляд питання про надання дозволу громадянки Москалюк Юлії Василівни, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Шевченка, 1 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,25 гектара, для ведення особистого селянського господарств по вулиці Шевченка, 1 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський.