Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 жовтня 2011 року № 323

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки в оренду Приватному підприємству « Зоря »,
Рівненському обласному відділенню фонду соціального
страхування з тимчасової втрати працездатності, суб’єкту
підприємницької діяльності Швецовій Галині Миколаївні
та суб’єкту підприємницької діяльності Тембіковському
Євстафію Тимофійовичу для обслуговування приміщення
по вулиці Грушевського, 25 в межах міста Здолбунів.

 

Розглянувши проект землеустрою розроблений Державним підприємством «Центр Державного земельного кадастру » щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 ( п’ять ) роки Приватному підприємству « Зоря », Рівненському обласному відділенню фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, суб’єкту підприємницької діяльності Швецовій Галині Миколаївні та суб’єкту підприємницької діяльності Тембіковському Євстафію Тимофійовичу для обслуговування приміщення по вулиці Грушевського, 25 в межах міста Здолбунів, керуючись статтями 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,124,125,126, Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 3473 квадратних метрів (0.3473 гектара) в оренду терміном на 5 ( п’ять ) роки Приватному підприємству « Зоря », Рівненському обласному відділенню фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, суб’єкту підприємницької діяльності Швецовій Галині Миколаївні та суб’єкту підприємницької діяльності Тембіковському Євстафію Тимофійовичу для обслуговування приміщення по вулиці Грушевського, 25 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель що перебувають в оренді в приватного підприємства «Зоря».

2. Передати земельну ділянку загальною площею 3473 квадратних метрів (0.3473 гектара) в оренду терміном на 5 ( п’ять ) роки Приватному підприємству « Зоря », Рівненському обласному відділенню фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, суб’єкту підприємницької діяльності Швецовій Галині Миколаївні та суб’єкту підприємницької діяльності Тембіковському Євстафію Тимофійовичу для обслуговування приміщення по вулиці Грушевського, 25 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель що перебувають в оренді в приватного підприємства «Зоря».
3. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 7 % від нормативної грошової оцінки земель міста.
4. Приватному підприємству « Зоря », Рівненському обласному відділенню фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, суб’єкту підприємницької діяльності Швецовій Галині Миколаївні та суб’єкту підприємницької діяльності Тембіковському Євстафію Тимофійовичу в місячний термін укласти договір на оренду земельної ділянки з міською радою та провести його державну реєстрацію.
5. Встановити , що плата за використання орендованої земельної ділянки сплачується з моменту прийняття даного рішення.
6. Приватному підприємству « Зоря », Рівненському обласному відділенню фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, суб’єкту підприємницької діяльності Швецовій Галині Миколаївні та суб’єкту підприємницької діяльності Тембіковському Євстафію Тимофійовичу земельну ділянку використовувати суворо за цільовим призначенням .
7. Спеціалісту – землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
9. Хід виконання перевірити в листопаді 2011 року.


Міський голова І. О. Ольшевський