Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 жовтня 2011 року  

 

Розглянувши проект землеустрою розроблений Приватним підприємством « Рівне Азимут » щодо відведення земельної ділянки у власність Товариству забудовників « Затишок » для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Старицького, 8 в місті Здолбунів та керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ статтями 12,125,126 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Товариству забудовників « Затишок » для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Старицького, 8 в місті Здолбунів.
2. Передати Товариству забудовників « Затишок » земельну ділянку загальною площею 1898 метрів квадратних (0.1898 гектара) у власність для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Старицького, 8 в місті Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
3. Спеціалісту землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.
4. Товариству забудовників « Затишок » земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням .
5. Товариству забудовників « Затишок » посвідчити право користування земельною ділянкою державним актом на право власності.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
7. Хід виконання перевірити в листопаді 2011 року.
Міський голова І. О.Ольшевський