Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 жовтня 2011 року 

 

Розглянувши заяву громадянки Горбатюк Надії Миколаївни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вулиці Церковна, 4-б в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,118 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянці Горбатюк Надії Миколаївні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Церковна, 4-б на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,02 гектара, для ведення особистого селянського господарства по вулиці Церковна, 4-б в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянці Горбатюк Надії Миколаївні, замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в жовтні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.